Biorąc pod uwagę fakt,  iż miejsce zabawy jest znane większości zaproszonych, bez problemu będziemy mogli zagospodarować ogród, w którym bawić się będą goście i zadbać o kluczowe elementy, takie jak ustawienie stołów czy zabezpieczenie miejsca na ewentualnym deszczem. Coraz więcej osób chce zorganizować wesele w amerykańskim stylu, które odbywa się na świeżym powietrzu, w zielonym ogrodzie. Bawienie się na świeżym powietrzu niesie za sobą ogrom korzyści i jest wspaniałą oraz oryginalnym sposobem uczczenia najpiękniejszego dnia w życiu Nowożeńców. Taką imprezę można zorganizować też w swoim własnym ogrodzie. Dobrym nawykiem jest wcześniej dobrze go wysprzątać oraz zabezpieczyć studnie czy też szamba betonowe, które często są na posesji. Szamba betonowe należałoby również przed taką uroczystością opróżnić, aby mieć pewność, że nie zaskoczy nas wybicie nieczystości.

Przyjęcie weselne możemy urządzić w swoim ogrodzie rezygnując z sali weselnej. Istotnym aspektem jest ilość osób, które mają brać udział w przyjęciu. Jeśli planujemy wesele na niezbyt dużą ilość gości, w ten czas ciekawą i udaną zabawę może zapewnić ślub w ogrodzie.

Bez trudu przyjdzie nam także aranżacja  miejsca bufetu dla gości. W przypadku bardzo dużej przestrzeni ogrodu możemy zrobić dodatkowy parkiet taneczny, który możemy wykonać chociażby z paneli, tak aby gościom komfortowo było tańczyć. Przyjęcie w przydomowym ogrodzie zapewni przednią zabawę, na której zaproszeni będą czuli się bardzo nieskrępowani.

szamba betonoweJednym z istotnych aspektów jest obniżenie kosztów przyjęcia. Wynajem lokalu jest związany z wysokimi kosztami i w naszym zakresie będzie znalezienie firmy cateringowe jak i zespołu muzycznego, który zorganizuje zabawę. W przypadku braku zespołu warto rozważyć odpowiednie nagłośnienie tej przestrzeni.

Przyjęcie weselne w ogrodzie związana jest z paroma aspektami, o których warto pamiętać. Pierwszą z nich jest aranżacja miejsc dla gości tak, by mogli ze swobodą się poruszać. W przypadku dużej ilości gości, ogród raczej nie będzie idealnym rozwiązaniem, a jedynie niedogodnością dla gości, ze względu na niezbyt dużą ilość miejsca.

Bardzo ważna jest również organizacja noclegu dla osób, którzy chcą zregenerować swoje siły po przyjęciu. Trzeba zatem przygotować parę pokoi jedynie  dla gości. Jednym z problemów będzie hałas dobiegający z ogrodu, na który organizatorzy nie ma wpływu.

Zapisz