Jednym z najważniejszych czynników jest zmniejszenie kosztów przyjęcia. Wynajem lokalu jest związany z wysokimi opłatami no i w naszym zakresie będzie wynajem firmy cateringowe oraz zespołu muzycznego, który zapewni zabawę. W przypadku braku zespołu musimy rozważyć odpowiednie nagłośnienie takowej przestrzeni. Coraz więcej osób decyduje się na wesele w amerykańskim stylu, które odbywa się na zewnątrz, w przepięknym ogrodzie. Obchodzenie czegoś na świeżym powietrzu niesie za sobą dużo korzyści i jest fajną oraz oryginalnym pomysłem uczczenia najpiękniejszego dnia w życiu Nowożeńców. Tego rodzaju wesele można zorganizować również w swoim własnym ogrodzie. Trzeba wcześniej ładnie go posprzątać oraz zabezpieczyć studnie czy też szamba betonowe, które są na posesji. Szamba betonowe powinno się również przed taką uroczystością opróżnić, aby mieć pewność, że nie zaskoczy nas wybicie nieczystości.

Przyjęcie możemy urządzić w swoim ogrodzie niż w sali weselnej. Kluczowym czynnikiem jest ilość osób, które mają brać udział w uroczystości. Jeśli organizujemy wesele na niedużą ilość gości, w ten czas ciekawą i udaną zabawę będzie w stanie zagwarantować ślub w ogrodzie.

 

Biorąc pod uwagę fakt,  iż miejsce zabawy będzie znane większości gości, bez problemu będziemy w stanie zagospodarować ogród, w którym bawić się będą goście i zadbać o funkcjonalne elementy, takie jak rozstawienie stołów oraz zabezpieczenie miejsca przed niespodziewanym deszczem.

szamba betonowe

Bezproblemowo przyjdzie nam także aranżacja  miejsca bufetu dla gości. W przypadku bardzo dużej przestrzeni ogrodu możemy zorganizować dodatkowy parkiet taneczny, który możemy wykonać chociażby z paneli, tak aby gościom wygodniej było tańczyć. Przyjęcie w przydomowym ogrodzie zagwarantuje przednią zabawę, na której goście będą czuli się bardzo nieskrępowani.

 

Przyjęcie weselne w ogrodzie związana jest z paroma kwestiami, o których warto pamiętać. Pierwszą z nich jest aranżacja miejsc dla gości tak, by mogli bez ograniczeń się poruszać. W przypadku dużej ilości gości, ogród nie jest idealnym rozwiązaniem, a jedynie niedogodnością dla gości, ze względu na niedużą ilość miejsca.

 

Istotna jest też organizacja noclegu dla gości, którzy chcą zregenerować swoje siły po przyjęciu. Należy zatem przygotować kilka pokoi jedynie  dla gości. Jednym z mankamentów będzie hałas dobiegający z ogrodu, na który Państwo Młodzi nie ma wpływu.

 

 

Zapisz

Zapisz